Новини » Політика

Україна зробила більше за останні роки, ніж за попередні 20, – Ган

Комісар ЄС з питань європейської політики сусідства і розширення Йоганнес Ган. Фото: kmu.gov.ua

Єврокомісар з європейської політики сусідства та перемовин про розширення Йоганнес Ган відзначив, що останніми роками Україна значно покращила свої успіхи у сфері реформ.

Про це він заявив на зустрічі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом у Києві, передає Укрінформ.

«Хотів би відзначити вас, Прем’єр-міністре, та ваш уряд за підтримку та лідерство в культурних реформах... Є сфери, де є великі успіхи – реформа децентралізації, державного управління. Важливі досягнення в соціальній сфері – пенсійній системі, охороні здоров’я, освіті. Зазвичай ці реформи розтягуються в часі, але вам всього за рік вдалося досягти тут важливих результатів», – сказав він.

Водночас Ган у своєму Twitter наголосив на запровадженні реформ і в інших сферах.

«Радий зустрітися з Володимиром Гройсманом. Я похвалив його лідерство у проведенні важких реформ. Передав йому Звіт щодо виконання Угоди про Асоціацію за 2018 рік, який є відображенням прогресу реформ, які зробила Україна, та міцності наших відносин. Також наголосив, що ми (ЄС, – ред.) маємо бачити більше реформ в економіці, енергетичному секторі та у боротьбі з корупцією», – написав єврокомісар.

Він висловив упевненість, що Україна і ЄС зможуть реалізувати програму співпраці у межах надання макрофінансової допомоги.

Єврокомісар також запевнив, що Україна залишається у центрі уваги ЄС та світу.

«І навіть якщо така увага не завжди має виключно позитивний характер, багатьом зрозуміло, що за останні роки Україна зробила більше, аніж за попередні 20 років», – наголосив він.

Як повідомлялося, європейський комісар з європейської політики сусідства та перемовин про розширення Йоганнес Ган 9 листопада перебуває з візитом в Україні.

Loading...