п'ятниця, 9 листопада, 2018, 22:40 Політика
Тука пояснив, для чого Росія влаштувала «вибори» на окупованому Донбасі

Росія організувала незаконні вибори на окупованих територія Донецької і Луганської областей з метою легітимізації ватажків самоназваних республік. Таким чином, РФ намагається підштовхнути українську владу до прямих переговорів із ними, як це було на окупованій території Молдови – Придністров’ї.

Про це в ефірі «Громадського ТВ» заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

«Це чергова загроза, зрежисована Кремлем. Вона полягає у наступному: зверніть увагу, як в останні півроку активізувались прокремлівські сили. Які сьогодні, до речі, продемонстрували своє об’єднання, перший крок зробили Бойко з Рабіновичем. І впроваджують у суспільство тезу про необхідність так званих прямих переговорів. Це той самий сценарій, який свого часу був успішно реалізований Москвою в Молдові, коли примусили фактично почати прямі переговори з Тирасполем. Результат ми всі бачили», – розповів Тука.

Він додав, що завдяки псевдовиборам Москва намагається легітимізувати ватажків самоназваних республік. «Не тільки в Україні, а й в ЄС жодна людина ніколи б не сіла за стіл переговорів з такими особами, як Захарченко, як Плотницький. Треба було їх замінити», – зазначив Тука.

Читайте також: В Росії зізналися, на які міста України хочуть відправити війська

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 15:52 :40