Новини » Події 9 листопада, 2018, 21:15
Силовики віднайшли на Житомирщині склад з вкраденим військовим майном

Генеральна прокуратура спільно з СБУ виявила на складах у Житомирській області вибухонебезпечні предмети, що зберігалися з порушеннями.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«Під час проведення обшуку у складських приміщеннях виявлено товари подвійного використання та військового призначення, а саме 84 двигуни до танків Т-72 та інше військове майно невстановленого походження серед якого 3494 ящики з капсулями від патронів до стрілецької зброї (КВ-24 до патрону 7,62*39, та КВ-16 до патрону 5,45*39 — 300 млн штук). Вказані вибухонебезпечні предмети зберігались особами з порушенням вимог безпеки в непристосованих приміщеннях, в безпосередній близькості до електророзподільних щитів та високовольтних мереж», – йдеться у повідомленні.

Наразі силовики досліджують протиправну діяльність суб’єктів господарювання, які набули товари подвійного використання та військового призначення внаслідок фінансово-господарських операцій з підприємствами, що мають ознаки фіктивності.

Зокрема, такі підприємства не здійснюють реальної господарської діяльності з пошуку, виготовлення та реалізації військової продукції, не мають виробничих потужностей та необхідного персоналу, а використовуються посадовими особами державних підприємств для легалізації незаконно набутої продукції, яка виведена з-під контролю підприємств оборонно-промислового комплексу та військових частин, або ввезена в Україну з порушенням правил митного оформлення.

Зараз триває досудове розслідування, пошук осіб, причетних до правопорушення, а також вирішується питання щодо вилучення майна та забезпечення належного зберігання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 12:47 :10