п'ятниця, 9 листопада, 2018, 11:16 Львів
Сьогодні стартує літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра»

Сьогодні, 9 листопада, о 16.00 у Міністерстві освіти і науки України відбудеться засідання Ради засновників Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра». Під час заходу буде оголошено про початок прийому конкурсних робіт.

Про це IA ZIK повідомив директор-розпорядник Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус.

За його словами, у заході візьмуть участь заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту загальної середньої освіти нової української школи Неля Михайловська, голова ГО «Львівське Товариство» у м. Києві Тамара Смовженко, голова правління Міжнародного фонду Івана Франка Роланд Франко.

Нагадаємо, засновниками конкурсу є Міністерство освіти і науки України, БО «Міжнародний фонд Івана Франка», ГО «Львівське товариство у м. Києві». Його метою конкурсу є посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких працював Іван Франко, та дослідження його літературної спадщини, наукової, культурологічної та громадської діяльності.

Конкурс проводиться щороку. Переможці конкурсу визначаються у таких номінаціях: «Проза», «Поезія»,»Драматургія»,«Найраща ілюстрація до творів Івана Франка».

У кожній з номінацій визначається один переможець у таких вікових категоріях: учасники віком 6-11 років; учасники віком 12-16 років.

До участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти віком від 6 до 16 років (включно). Учасники конкурсу мають право самостійного вибору теми. Один і той же автор може брати участь у кількох номінаціях і подавати на конкурс декілька робіт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 05:42 :08