Новини » Політика 965

Семен вирішив зібратися з думками, – Соболєв прокоментував «затишшя» від Семенченка

ZIK

Семен трохи змирився з думкою, що суспільство вже не так підтримує добровольців, як воно ними захоплювалося, коли добровольці рятували суспільство. Мені здається, що йому від цього дуже боляче, і він вирішив просто зібратися з думками.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Єгор Соболєв.

Гість програми відповів на питання ведучої, куди зараз «зник» нардеп Семен Семенченко, і чому останнім часом він не з’являється на телеефірах:

«Якщо чесно, то Семен трохи змирився з думкою, що суспільство вже не так підтримує добровольців, як воно ними захоплювалося, коли добровольці рятували суспільство.

Мені здається, що йому від цього дуже боляче, і він вирішив просто зібратися з думками», – зазначив Єгор Соболєв.

Окрім цього народний депутат повідомив, що зараз Семен Семенченко займається «однією дуже великою справою, щоб реабілітувати усіх цих хлопців».

«Адже в тих умовах, коли вони повертаються і бачать, що нічого не змінилося, але саме вони відстояли незалежність, а країна не стала незалежною та справедливою, їм потрібна допомога», – додав Соболєв.

Також народний обранець відповів на питання ведучої, чи готується Семен Семенченко до президентської кампанії:

«Ні! Боронь Боже. Зараз він найменше думає про політику. Він думає про те, як працевлаштувати своїх побратимів і як їм знайти місце», – підкреслив Соболєв.

Він додав, що також відмовився від думки брати участь у президентських виборах, бо зараз олігархи грають у таку гру, щоб на виборах було 30 антикорупційних кандидатів.

«Тоді точно ніхто з нас не потрапить до другого туру», – підкреслив Соболєв і наголосив, що на виборах має бути одна людина, яка проти корупції та за Україну.

«А розпорошення голосів призведе до того, що ми будем обирати між лайном та отрутою», – заявив Єгор Соболєв.

Нагадаємо, в Україні вже 31 політик заявив про намір узяти участь у виборах президента 2019 року. Але за даними КВУ, третина потенційних кандидатів у президенти є фігурантами кримінальних справ, кримінальних справ НАБУ, кримінальних справ Генпрокуратури та кримінальних справ САП.

Loading...
Loading...
Loading...