Новини » Політика 9 листопада, 2018, 20:21
Росіяни хотіли обміняти Крим на Донбас, – Безсмертний

Офіційні представники Росії у Тристоронній контактній групі у Мінську дійсно неодноразово пропонували українській стороні відмовитися від Криму заради Донбасу.

Це підтвердив в ефірі телеканалу «112» політик та дипломат Роман Безсмертний, передає прес-служба політика.

«Такі розмови справді велися під час роботи Тристоронньої контактної групи. Особливо, коли учасники виходили відпочити, ця тема звучала постійно. Зазвичай російська сторона доповнювала це словами «Вы же понимаете, что вопрос Крыма уже не будет рассматриваться». І це постійно та нав’язливо повторювалося. Зрозуміло, що представники української сторони зі старту відкидали цю річ. І це абсолютно правильна позиція, бо територією ніхто не торгує, тим більше в нинішній ситуації, тим більше представники України», - сказав він.

За його словами, з російського боку «нічого тут нового і несподіваного немає», «важливо, що українська сторона реагує правильно».

«Треба розуміти, що з російського боку ми маємо справу з дуже добре підготовленими в диверсійно, інформаційно та оперативному плані людьми, які пройшли і нинішню, і радянську розвідувальну, КДБ-шну школу. Тому тут треба бути вдвічі уважним і обережним при проведенні таких розмов», - зауважив політик.

Він додав, що з самого початку у Мінську варто було говорити про Донбас та Крим. А тепер і про Азов.

«Я від самого початку у Мінську наполягав на тому, що коли ми говоримо слово «Донбас», то повинні говорити і «Крим». Було видно, як скаженіють від цього представники Росії. Тому в жодному разі не можна розділяти ці тепер, на жаль, уже три речі - Донбас, Крим та Азов», - наголосив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 09:00 :33