п'ятниця, 9 листопада, 2018, 10:00 Регіони
Рішення про ліквідацію шахти на Волині не приймали, – Мінвуглепром

Міністерство енергетики та вугільної промисловості наразі не ухвалювало рішення про ліквідацію шахти № 9 «Нововолинська».

Про це йдеться у відповіді на звернення облради за підписом заступника міністра Анатолія Корзуна, – повідомили у прес-службі Волиньради.

У Мінвуглепромі відреагували на звернення волинських депутатів щодо вирішення ситуації, яка склалася на шахті № 9 «Нововолинська».

У документі за підписом заступника міністра Анатолія Корзуна зазначається, що основними гірничо-технічними показниками проекту програми розвитку гірничих робіт на 2019 рік по шахті № 9 «Нововолинська» передбачено видобути 90 тисяч тонн вугілля, підготувати гірничими роботами та ввести в експлуатацію дві нових лави.

«Слід зазначити, що при розгляді оперативних та річної програм розвитку гірничих робіт питання щодо ліквідації шахти № 9 «Нововолинська» не розглядалося. При цьому наголошуємо, що ліквідація юридичної особи відповідно до чинного законодавства потребує прийняття окремого управлінського рішення. Наразі рішення щодо ліквідації підприємства Міністерством не приймалось», – йдеться у відповіді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 15:39 :57