live
Новини » Економіка 397 Читать эту новость на русском

Прем’єр обіцяє аудит в «Укрпошті» і припинення «вакханалії» із захмарними зарплатами

Укрпошта. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
загрузка...
загрузка...

Кабінет Міністрів України доручив Держаудитслужбі перевірити тарифи «Укрпошти» на доставку пенсій.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Очільник уряду, відповідаючи на запитання народних депутатів щодо заяв генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігоря Смілянського про те, що «Укрпошта» з 1 січня 2019 року не доставлятиме пенсії, висловив свою стурбованість з цього приводу.

«Як це керівник державної компанії виходить в інформаційний простір і говорить про те, що він не буде доставляти пенсії із 1 січня? Я був повністю збентежений цим, оскільки я вважаю, що державний менеджер державної компанії не має права виходити із такими, м’яко кажучи, непродуманими заявами», – заявив очільник уряду.

Володимир Гройсман зазначив, що йому розповідають і про те, що очільник «Укрпошти» хоче закривати відділення у сільській місцевості. Цей крок він вважає неприпустимим. Голова уряду зауважив, що нині є питання щодо того, скільки ж коштує доставка пенсій, адже нині поштарі доставляють ще і пресу, продукти тощо, і за це беруть гроші. Він нагадав, що на минулому засіданні уряду дали доручення аудиторській службі упродовж 10 днів перевірити і дати відповідь, чи це об’єктивна ціна, а чи завищена.

Прем’єр-міністр України, коментуючи питання щодо високих зарплат керівникам держпідприємств, зауважив, що, як тільки завершаться контракти, виплати переглянуть, щоб зупинити «вакханалію із космічними зарплатами». Він запевнив, що не підпише жодного контракту із мільйонними зарплатами.

«Ринкова зарплата – це добре, але ж не понадхмарна», – заявив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, генеральний директор ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський заявив, що компанія підготувала антикризовий план, який запровадять з 1 листопада. Ідеться про те, що «Укрпошта» оптимізує мережу в селах, з 1 січня 2019 року не доставлятиме пенсії, закриє 5-7 тис. стаціонарних відділень, звільнить частину персоналу.

Раніше Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв не допустити припинення «Укрпоштою» доставки пенсій і запропонував менеджменту піти у відставку в разі незгоди з його позицією.

Loading...
Loading...
Loading...