п'ятниця, 9 листопада, 2018, 19:55 Політика
Нардеп пояснив, чому він проти розширення повноважень уряду
ZIK
ZIK

Сьогодні уряд заявляє, що йому потрібно більше повноважень. Але слід розуміти, як саме працює держава, і використовувати ті широкі повноваження, які вже є і в уряду, і в Прем’єр-міністра відповідно до Конституції України.

Таку думку висловив народний депутат України Сергій Власенко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Саме за ініціативи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в найбільших державних компаніях України створені незалежні наглядові ради. Тобто держава відпустила такі компанії, як «Нафтогаз», які підняли тарифи для населення. І тепер Кабмін не знає, що з цим робити, а опозиційні фракції вимагають голосувати постановою і забороняти уряду надалі підвищувати тарифи», – зауважив Сергій Власенко.

Натомість, продовжує депутат, тепер уряд заявляє, що йому потрібно більше повноважень. Але слід розуміти, як саме працює держава, і використовувати ті широкі повноваження, які вже є і в уряду, і в Прем’єр-міністра відповідно до Конституції України.

«Якщо говорити про Конституцію, то в нас є певні логічні непорозуміння. Зокрема в нас – парламентсько-президентська республіка, а в областях чомусь працюють губернатори, яких призначає Президент. Тому чинному уряду не достатньо саме професіоналізму, а не повноважень», – вважає Сергій Власенко.

Як повідомлялося, сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді прем’єр Володимир Гройсман заявив, що внесе зміни до закону «Про Кабінет Міністрів України» про посилення повноважень Прем’єр-міністра України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 15:04 :58