Новини » Регіони 9 листопада, 2018, 17:18
На Прикарпатті для двох дітей-сиріт придбали квартиру

На Прикарпатті ще двоє сиріт отримали ключі від двокімнатної квартири та документи на право власності. Назар та Наталія, колишні жителі селища Брошнів-Осада Рожнятівського району, а тепер села Студінка, що на Калущині. Обидвоє дітей виховувалися у прийомній сім’ї.

Про це сьогодні, 9 листопада, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Роботу щодо пошуку житла здійснила служба у справах дітей Рожнятівської райдержадміністрації. При цьому пропонувалося декілька варіантів, проте остаточне рішення приймали діти.

Питання придбання житла було розглянуто на засіданні обласної комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На виконання регіональної цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки з обласного бюджету виділено кошти в сумі 373,6 тис. грн та з Рожнятівського районного бюджету 100 тис. грн.

Як повідомляла IA ZIK, попередньо на Прикарпатті також для двох дітей-сиріт придбали квартири. Ключі від власних помешкань отримали Микола Федорчук та Ганна Даниш. Вони перебували на соціальному квартирному обліку служби у справах дітей Надвірнянської РДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 06:34 :44