п'ятниця, 9 листопада, 2018, 16:30 Регіони
Марина Порошенко в Івано-Франківську проінспектувала запровадження інклюзивної освіти

Сьогодні, 9 листопада, дружина Президента України Марина Порошенко з робочим візитом відвідала Івано-Франківську область.

У спеціалізованій школі №1, де вона побувала, учні влаштували свято до Дня української мови та писемності. Перед цим учні співали, декламували вірші і робили селфі з першою леді. Про це повідомляє «Галка».

Під час  візиту Марина Порошенко та голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук підписали меморандум про долучення області до всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

На сьогодні вже всі регіони України впроваджують інклюзивну реформу та реалізовують цей проект.

Наразі в Івано-Франкввській області функціонує 234 пристосовані інклюзивні школи, у яких навчається 398 дітей з особливими освітніми потребами. Це на 205 дітей більше, ніж у минулому році.

«Але є ще над чим працювати, адже наразі інклюзивною освітою охоплено лише 6% дітей з особливими освітніми потребами», – каже Марина Порошенко.

Однією з важливих умов для розвитку інклюзивноі освіти є наявність у закладі медіатеки та ресурсної кімнати.

Із метою створення доступних та якісних умов навчання дітей з особливими освітніми потребами Марина Порошенко передала Олегу Гончаруку типові проекти медіатеки та ресурсної кімнати, які розроблені у співпраці Фонду Порошенка та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 15:17 :15