п'ятниця, 9 листопада, 2018, 6:35 Політика
Гуманітарної допомоги потребують 3,4 мільйона українців, – США в ОБСЄ
Гуманітарної допомоги потребують 3,4 мільйона українців - США в ОБСЄ
Гуманітарної допомоги потребують 3,4 мільйона українців
Гуманітарної допомоги потребують 3,4 мільйона українців - США в ОБСЄ Гуманітарної допомоги потребують 3,4 мільйона українців

Створений Росією конфлікт на Донбасі перетворився на гуманітарну кризу, яку континент не бачив протягом покоління: 3,4 млн громадян України потребують гуманітарної підтримки та захисту, 1,5 млн осіб – внутрішньо переміщені.

Про це заявив виконуючий обов’язки заступника голови місії США при ОБСЄ Грегорі Макріс під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, – повідомляє Укрінформ.

«В той час, як температура знижується і наближається зима, ми б хотіли привернути увагу до того, що створений Росією конфлікт в Україні перетворився на гуманітарну кризу, обсяги якої континент не бачив протягом покоління. За оцінками, 3,4 млн громадян України потребують гуманітарної підтримки та захисту, понад 1,5 млн є внутрішньо переміщеними особами», – заявив він.

Американський дипломат зазначив, що в результаті конфлікту гинуть цивільні люди, незалежно від того по якому боку «контактної лінії» вони знаходяться, яку релігію сповідаються, якою мовою говорять і які політичні погляди мають.

США закликали усі сторони забезпечити враженому конфліктом населенню отримати безперешкодний доступ до гуманітарної допомоги та державних послуг, а також захистити їх життя.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 04:18 :31