п'ятниця, 9 листопада, 2018, 11:51 Політика
Гройсман хоче посилити повноваження Прем’єр-міністра України
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua

Володимир Гройсман внесе зміни до закону «Про Кабінет міністрів України» про посилення повноважень Прем’єр-міністра України.

Про це очільник уряду заявив сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK.

Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання нардепів щодо початку опалювального сезону, заявив, що це не очільник уряду «має бігати квартирами», щоб подати тепло. Водночас, Прем’єр-міністр зауважив, що для того, щоб навести лад, йому потрібно більше повноважень.

«Як будуть політики вирішувати, яка буде система управління – президентська, парламентська, це ваша справа… Я підтримую категорично наведення ладу і порядку в країні. Хочу сказати: Прем’єр-міністру і уряду не достатньо повноважень, тому тимчасово, можливо, розгляньте. Я внесу зміни до Закону «Про Кабінет міністрів України» про посилення повноважень Прем’єр-міністра України», – заявив Володимир Гройсман.

Очільник уряду звернувся до обранців, зауваживши, що, якщо вони підтримають таку ініціативу, він упродовж трьох місяців наведе в країні реальний порядок.

Нагадаємо, на початку жовтня Кабінет Міністрів України на засіданні ухвалив рішення про початок опалювального сезону з 15 жовтня. Але, по суті, регіони самі визначатимуть, коли його починати, враховуючи погодні умови.

Володимир Гройсман вказав на відповідальних за затримку початку опалювального сезону.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 23:48 :01