п'ятниця, 9 листопада, 2018, 18:05 Події
ГПУ склала підозру слідчому ФСБ Росії, який «вибивав» свідчення з Павла Гриба

Генеральна прокуратура склала повідомлення про підозру громадянину РФ через незаконне притягнення до кримінальної відповідності українця Павла Гриба.

Про це інформує прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко у Фейсбуці.

Як повідомляється, відповідно до зібраної доказової бази, вказана особа, обіймаючи посаду старшого слідчого в особливо важливих справах 2 відділення слідчого відділу Управління ФСБ Росії по Краснодарському краю, за відсутності будь-яких об’єктивних доказів причетності громадянина України П. Гриба до вчинення протиправних дій на території РФ, обвинуватив його у вчиненні особливо тяжкого злочину. Крім того, за допомогою застосування фізичного та психологічного тиску до нього примусив останнього оговорити себе, тим самим штучно створивши докази його вини в інкримінованому злочині, а також надав Жовтневому районному суду м. Краснодара РФ завідомо неправдиві та недостовірні відомості щодо залучення П. Гриба належним чином в якості обвинуваченого та оголошення його у федеральний та міжнародний розшук, у результаті чого судом йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, таким чином сфальсифікувавши матеріали кримінальної справи.

На цей час готується запит про міжнародну правову допомогу до компетентних органів Російської Федерації щодо повідомлення вказаній особі про підозру та проведення із ним ряду процесуальних дій.

Досудове розслідування у вказаному провадженні триває, встановлюються інші особи, причетні до незаконного притягнення П. Гриба до кримінальної відповідності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 14:52 :56