четвер, 8 листопада, 2018, 9:18 Регіони
Закарпаття отримало від Угорщини 10,3 тис. доз вакцин
Закарпаття отримало від Угорщини 10 тисяч доз вакцин
Закарпаття отримало від Угорщини 10 тисяч доз вакцин

На запит про допомогу наших партнерів – департамент охорони здоров’я Закарпатської ОДА, обласна організація Товариства Червоного Хреста вкотре прийняли гуманітарну допомогу від міністерства людських ресурсів Угорщини у вигляді чотирьохкомпонентної вакцини Tetraxim (вакцина проти дифтерії, правцю, кашлюка та епідемічного поліомієліту. 10 376 доз вакцини, вартістю 5 мільйонів гривень передано Товариству Червоного Хреста на пункті пропуску КПП «Тиса» Чоп-Загонь».

Про це інформує Закарпатська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

При передачі вакцини були присутні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль; заступник директора департаменту охорони здоров’я Елізавета Біров; голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Іванна Сабо; доктор Грежа Іштван, уповноважений міністра з питань розвитку співпраці Саболч-Сатмар-Берег і Закарпатської області; Бугайла Йожеф, Генеральний консул Генерального консульства Угорщини в місті Ужгород.

«Дана вакцина визнана в Україні як гуманітарна допомога та передана нами обласній інфекційній лікарні з подальшим розподілом серед лікувальних закладів Закарпаття для безкоштовної імунізації. Ми завжди раді допомогти партнерам та мешканцям краю», – повідомляють в організації.

Закарпаття отримало від Угорщини 10 тисяч доз вакцин
Закарпаття отримало від Угорщини 10 тисяч доз вакцин
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 20:00 :36