Новини » Політика 8 листопада, 2018, 21:47
Заходячи у політику, треба знати, як із неї виходити, – Цибулько
ZIK
ZIK

Публічний капітал артистів розглядається більшими гравцями задля місії криголаму, щоб пробивати шлях.

Таку думку висловив політолог Володимир Цибулько в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK.

«Багато хто хоче свій публічний капітал конвертувати або в економічний – фінансовий, або ж у політичний, не розуміючи при цьому природи влади. Принципова помилка публічних популярних людей – вважати, що коло їх фанів потенційно є їхньою політичною опорою. Це хибна думка, адже люди, які ходять на концерти або ж в церкву, відокремлюють свої політичні погляди», – пояснив Цибулько.

Також експерт підкреслив, що заходячи в політику, потрібно точно знати, як з неї виходити.

«Якщо говорити про політику категоріями борщу, то артисти в борщі – це спеції, але не м’ясо. Щодо фінансової підтримки та спонсорства, то артисти можуть бути самостійними, адже мають свій капітал завдяки роботі у шоу-бізнесі.

Але потрібно розуміти, що парламентське представництво – це передусім лобі. І всі прекрасно знають, які індустрії та в що вливають кошти, щоб делегувати своє лобі до парламенту. Утім хіба можна уявити, що Зеленський стане лобістом важкої промисловості, а Вакарчук – лобістом сільського господарства. Натомість їхній публічний капітал розглядається більшими гравцями задля місії криголаму, щоб пробивати шлях», – Володимир Цибулько.

Як повідомлялося, другий президент України Леонід Кучма позитивно оцінює можливу участь у президентських виборах музиканта, громадського діяча Святослава Вакарчука і шоумена Володимира Зеленського.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 20:41 :44