четвер, 8 листопада, 2018, 18:00 Регіони
В Івано-Франківську відзначили молодіжних радників поліцейських

Сьогодні, 8 листопада, патрульна поліція спільно з «Молодою Просвітою Прикарпаття» презентували результати піврічної співпраці. Разом вони формували офіси молодіжних радників поліцейських при профучилищах і коледжах Франківська.

Про це повідомляє «Репортер».

 «Ми презентували наш проект у 12 навчальних закладах Івано-Франківська. Згодом побачили, що є багато молоді, яка хоче бути корисною суспільству. У результаті – до офісу молодіжних закладів поліцейських увійшло з кожного закладу по четверо студентів», – говорить поліцейська Таміла Кульпа.

Молодь відвідувала тренінги з роботи патрульної поліції, майстер-класи, навчилася надавати невідкладну медичну допомогу. Також учасники програми відвідали чотириденний табір в Карпатах.

«Я настільки захопилася цим проектом, що навіть почала читати різні книжки про патрульну поліцію і вступила в університет на спеціальність право», – каже молодіжна радниця поліцейських Віолетта Калин.

Фінансову підтримку програми здійснює Міністерство закордонних справ Канади.

«Патрульна поліція створена на 90% з молодих людей, які ще недавно не мали відношення до правоохоронних органів. Тому ми створюємо такі проекти, які залучають молодь до поліції», – каже Олег Костенко, начальник управління патрульної поліції Івано-Франківського області.

Учасникам проекту вручили сертифікати. У подальшому патрульна поліція та «Молода Просвіта Прикарпаття» продовжить працювати з молодіжними радниками поліцейських.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 15:12 :48