Новини » Регіони 8 листопада, 2018, 15:23
У Рівненській області зростає рівень захворюваності на кір

Упродовж жовтня в Рівненській області на кір захворіло 296 людей, що вдвічі більше, ніж у вересні. Загалом з початку року на Рівненщині зареєстровано 1477 хворих на кір, що становить 127,4 випадки на 100 тисяч населення. Серед захворілих – 1045 дітей (70,1%). Найвища захворюваність спостерігається у Корецькому та Рівненському районах. Летальних випадків від ускладнень кору в області не зареєстровано.

Про це повідомляє Рівненський обласний лабораторний центр.

Упродовж року в області реєструються спалахи кору в загальноосвітніх навчальних закладах. Найбільший спалах зареєстрований у Рівненському районі у Квасилівській НВК «Школа-ліцей», де впродовж вересня – жовтня захворіло 73 учня та 1 працівник закладу. Причиною виникнення спалаху є недоліки в імунопрофілактиці.

«Нехтування профілактичними щепленнями буде і надалі ускладнювати епідемічну ситуацію з кору в області. В черговий раз закликаємо всіх, хто не отримав щеплення підійти у свій лікувально-профілактичний заклад (ЛПЗ) та зробити щеплення проти кору. Вакцина є у всіх ЛПЗ області у достатній кількості. Безкоштовно щеплення проводяться всім дітям, а також дорослим, які відносяться до групи ризику», – зазначається в повідомленні Рівненського лабораторного центру.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 14:14 :15