Новини » Політика 8 листопада, 2018, 14:15
У Кирила лякають Порошенка, що «Україну покинуть усі жителі»
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Голова Синодального відділу Російської православної церкви зі взаємин церкви з суспільством і ЗМІ Володимир Легойда вважає, що слова Президента Петра Порошенка про те, що представникам Російської православної церкви нічого робити в Україні, викликають подив.

Про це він написав у Telegram, повідомляє ТАСС.

«Коли пан Порошенко каже, що Російській православній церкві нічого робити в Україні, то що він має на увазі, кого саме? В Україні існує одна канонічна православна церква. І називається вона – Українська православна церква, її предстоятель, блаженнійший митрополит Онуфрій, її духовенство і миряни – це громадяни України. Український президент має на увазі їх, мільйони українських громадян?», – написав Легойда.

Видання також процитувало джерело в РПЦ, яке слова українського президента назвало «дискримінацією за релігійною ознакою», що може призвести «до масової еміграції з країни».

«Переважна більшість кліриків, єпископату і мирян мають українське громадянство, і заяви про їх видворення є нічим не прикритим закликом до грубої дискримінації людей за релігійною ознакою, що має отримати однозначну оцінку з боку світової спільноти. Думаю, що якщо всі громадяни України, які є прихожанами Української православної церкви, покинуть країну, послухавши заклик Порошенко, то Україна припинить своє існування, оскільки там просто не залишиться людей», – зазначило джерело у РПЦ.

Нагадаємо, прикордонники пояснили причину, чому не впустили в Україну єпископа РПЦ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 15:46 :20