Новини » Львів 8 листопада, 2018, 10:24
У Дрогобицькому районі людей хвилюють питання реорганізації Меденицької лікарні

Під час зустрічі голови Дрогобицької райдержадміністрації Андрія Шевкенича з представниками громади смт. Меденичі, що відбулася в залі селищної ради, було найбільше запитань, пов’язаних з реорганізацією місцевої лікарні.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Меденичани також говорили про потребу в додатковій групі у місцевому дитсадочку, нагадали, що у зв’язку із створенням Меденицької ОТГ постає питання будівництва Народного дому.

Під час зустрічі йшлося про необхідність проведення певних ремонтних робіт в ДНЗ, перекриття даху та заміни системи опалення в шкільному приміщенні. Одним з питань була заборгованість з орендної плати за користування паями фірмою «Ротен».

У зустрічі з громадою Меденич взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, депутати районної ради Володимир Шутко та Микола Лук’янченко.

Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич цього ж дня здійснив робочий візит до с.Летня, де відбулася його зустріч з мешканцями населених пунктів сільської ради. Люди вимагали ремонту дороги Меденичі – Рівне. Традиційно мешканці говорили про перспективи завершення місцевого довгобуду – Летнянської школи, спорудження якої розпочалося коштом НАК «Нафтогаз України». Обговорювалося також питання ремонту сільського Народного дому. Після зустрічі Андрій Шевкенич оглянув незавершене будівництво школи.

В зустрічі голови райдержадміністрації з громадою Летні взяв участь керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба.

«Висловлені учасниками зустрічей зауваження і пропозиції буде уважно проаналізовано і дано відповідні доручення посадовцям», – зазначили райдержадміністрації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 11:16 :12