Новини » Львів 8 листопада, 2018, 15:08
У Дрогобичі попрощалися з учасником АТО Василем Мащаком

Учора, 7 листопада, Дрогобич попрощався з Василем Мащаком – 36-річним дрогобичанином, воїном, який пішов на фронт ще у другу хвилю мобілізації (2014-2015).

Це були страшні часи, коли мобільний 66 госпіталь (зокрема, лікарі Львівського військового шпиталю) рятували сотні поранених на Донеччині, в Красноармійську, Авдіївці, Пісках. Не одного пораненого виніс з поля бою і медбрат Василь Мащак. Побратими зі Львова, які приїхали віддати шану Василеві, з теплотою і любов’ю згадували: «Був добрий, скромний, хоча замкнений і мовчазний».

 В останню дорогу воїна провели під пістолетний салют, прощальне слово капелана о. Йосипа Славича.

Василя Мащака поховали на Алеї Слави поряд з тими воїнами, хто помер, поранений війною, – розповіла IA ZIK волонтер Марія Головкевич.

«Війна-падлюка доганяє кожного, хто залишився сам-на-сам з нею після дембеля, хто не має підтримки і розуміння найрідніших, – зауважила Марія Головкевич. – У нас, в Дрогобичі, є пам’ятник «Воїн посеред нас». Люди, пам’ятаймо, що там, на східному фронті, все однозначно – ворог перед прицілом, а на «гражданці» хлопці є посеред нас, і часто-густо – разом з війною в серці...».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 23:11 :44