Новини » Політика 8 листопада, 2018, 23:58
Посольство України у США потерпає від «фейкових дзвінків», – Чалий
Валерій Чалий
Валерій Чалий

Посол України в Вашингтоні Валерій Чалий повідомив про нові спроби «недругів» зірвати роботу посольства шляхом інформаційних атак, зокрема, «фейкових дзвінків» він його імені американським партнерам.

Про це дипломат написав у четвер на офіційній сторінці у мережі Facebook.

«Мушу повідомити друзям про продовження системного застосування елементів інформаційної війни проти України на теренах Сполучених Штатів. Маємо за останній тиждень додаткові факти атак на Посольство України в США», – повідомив на своїй сторінці дипломат.

Зокрема, він вказав на кілька нових спроб «шахрайських дій» у різних штатах США. «Зафіксували спроби вийти на губернаторів для організації провокацій (оперативно нами зупинені). Активність перемістилася навіть на рівень великих і маленьких міст. Зловмисники користуються притаманною американцям довірливістю»,- зауважив посол.

Останніми прикладом, за його словами, стали «провалена спроба вийти на мера Сан-Франциско», яка була професійно викрита, а також розмова з мером Севастополя (штат Каліфорнія) «фейкового посла України», яка, на жаль, відбулася.

«Комусь, мабуть, недостатньо включити посла України в США до російських санкційних списків. Очевидно, є бажання ускладнити нам роботу», – написав Чалий.

І недругам, зацікавленим у зриві роботи посольства, Чалий написав російською: «Мы понимаем ваши цели и масштабы задействованных ресурсов. Знаем, что вы не собираетесь прекращать эту системную атаку. Поэтому ещё активнее будем работать в США, защищая национальные интересы нашей страны и укрепляя стратегическое партнерство Украины и США».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 07:13 :09