четвер, 8 листопада, 2018, 10:00 Львів
Нова благодійна акція «АТБ» на Львівщині®
<nbsp;>

Популярна роздрібна мережа планує поширити на наш регіон проект, який був підтриманий покупцями по всій країні

Не секрет, що останнім часом мережа «АТБ» активно нарощує свою присутність у нашій області. Сьогодні тут відкрито вже майже тридцять однойменних магазинів у 12 містах. Цей показник постійно збільшується, адже нові торговельні точки мережі відчиняють свої двері щомісяця. До речі, так відбувається по всій країні, завдяки чому «АТБ» наразі є беззаперечним лідером галузі. Компанія забезпечує роботою понад 50 тис. українців. Щодня у 249 населених пунктах країни мережа обслуговує більше ніж 3,5 мільйона покупців.

<nbsp;>

Втім рекордні економічні показники для керівництва компанії не єдиний привід пишатися своєю діяльністю. Кілька років тому був заснований Благодійний фонд «АТБ». Саме на нього компанія, дотримуючись принципів соціально відповідального і патріотично орієнтованого бізнесу, поклала завдання всебічної підтримки та допомоги різноманітним верствам населення: воїнам АТО та їхнім родинам, вимушеним переселенцям, пенсіонерам, інвалідам, багатодітним сім’ям, дітям, які потребують термінового лікування тощо. «Всі програми, які спрямовані на реалізацію цих завдань, є невід’ємною частиною стратегії нашої компанії», – розповідає Наталія Шаповалова, заступниця генерального директора ТОВ «АТБ-маркет».

<nbsp;>

Благодійний фонд з часу свого заснування вже багато чого встиг зробити. Найбільш показовим є соціальний проект «Дерево життя». Під час його реалізації компанія переконалася, що українці небайдужі до чужого лиха. «Цей проект був одним із перших у діяльності нашого фонду. Він спрямований на цільову підтримку та допомогу дитячим відділенням медичних установ України. Втім таку підтримку та допомогу ми надаємо не самостійно, а залучаючи до співпраці наших клієнтів», – пояснює Анна Лічман, директор Всеукраїнського благодійного фонду «АТБ». За її словами, взявши участь у цьому проекті, кожен покупець, завітавши до магазину торговельної мережі «АТБ», може зробити свій внесок у надання допомоги хворим дітям. Для цього на касі маркету треба за символічну плату придбати маленький листочок, який можна прикріпити до спеціального дерева. Фонд акумулює зібрані таким чином кошти, а тоді додає до них певну суму, яку виділяє компанія «АТБ».

Перший етап акції відбувся в Дніпрі та Дніпропетровській області наприкінці 2017 року. «Завдяки активним і небайдужим дніпрянам у нашому регіоні було зібрано 1 млн 132 тис. грн. На ці гроші для обласної дитячої клінічної лікарні БФ «АТБ» закупив необхідне сучасне обладнання – наркозну станцію вищого класу Leon XS і сканер ультразвуковий діагностичний Samsung SonoAce R3», – розповідає пані Лічман. Другий етап благодійної акції «Дерево життя» пройшов у магазинах «АТБ» міста Харкова та Харківської області. Там на зібрані кошти – 420 тис. грн. – закупили 21 одиницю фізіотерапевтичного обладнання для Харківської обласної дитячої клінічної лікарні № 1.

<nbsp;>

У вересні поточного року закінчився третій етап акції «Дерево життя». Цього разу увага була прикута до Південної України. Кошти збирали у магазинах Одещини, Миколаївщини та Херсонщини. Загальна сума благодійних внесків становила 637 тис. грн. «На даний момент відбуваються тендери на закупівлю необхідного медичного обладнання для обласних дитячих лікарень цього регіону», – наголосила Анна Лічман.

Переконавшись у дієвості обраної стратегії та побачивши, наскільки щирі та співчутливі українці, компанія «АТБ» вирішила продовжити цей проект. Вже у листопаді «Дерево життя» почне «рости» в магазинах Львівщини. Кожен із нас може долучитися до цієї доброї справи.

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 19:50 :55