четвер, 8 листопада, 2018, 19:53 Політика
Найєм повідомив результати першого засідання ТСК із розслідування нападів на активістів
ZIK
ZIK

Ми обрали секретаря комісії. Але були і важливі моменти. Зокрема щодо того, яким чином буде визначатися перелік справ, які ми будемо розглядати. Також важливо, що ми визначили, що до кінця листопада має бути виїзне засідання комісії у Херсоні, де сталися трагічні події.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України, член ТСК із розслідування нападів на активістів Мустафа Найєм.

Народний депутат зазначив, що сьогодні відбулося перше організаційне засідання ТСК із розслідування нападів на активістів, на якому було визначено порядок роботи комісії.

«І в першу чергу, ми обрали секретаря комісії. Але були і важливі моменти. Зокрема щодо того, яким чином буде визначатися перелік справ, які ми будемо розглядати. Є побоювання, що цей перелік може значно звузитися, бо термін роботи комісії – лише 3 місяці», – зауважив народний обранець.

Мустафа Найєм повідомив, що перелік справ, які розглядатиме ТСК із розслідування нападів на активістів, буде визначений вже на наступному засіданні комісії.

«Але важливо, що ми визначили, що до кінця листопада має бути виїзне засідання комісії у Херсоні, де сталися трагічні події. Там будуть опитані і запрошені на засідання комісії керівники місцевих органів влади та керівники територіальних правоохоронних органів. Тобто Нацполіції, прокуратури, СБУ, а також слідчої групи, яка раніше розглядала і розслідували справи стосовно пані Гандзюк», – розповів Найєм.

Нардеп також відповів на закид колеги Геннадія Ткачука, що за допомогою комісії її члени хочуть пропіаритися:

«Не треба прирівнювати усе до себе. Якщо вам дуже хочеться це робити – піартесь. Ви зараз в ефірі це робите. А ми сьогодні провели засідання комісії.

Що стосується повноважень комісії і того, що вона буде робити, то головна мета й головний результат цієї комісії – показати, наскільки послідовно й системно виконуються закони і розслідуються справи активістів», – заявив Мустафа Найєм і додав, що члени комісії можуть запрошувати на засідання і спілкуватися зі слідчими, оперативниками і прокурорами.

Як відомо, 6 листопада Верховна Рада України створила тимчасову слідчу комісію з 18 народних депутатів для розслідування нападів на громадських активістів та зокрема активістку Катерину Гандзюк.

Нагадаємо, 4 листопада померла активістка Катерина Гандзюк – керівниця справами Херсонського міськвиконкому, радниця міського голови Херсона. 31 липня на Катерину Гандзюк напали біля її будинку – невідомий облив її кислотою. Вона отримала хімічний опік близько 30% тіла.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 15:23 :37