четвер, 8 листопада, 2018, 16:40 Регіони
Івано-Франківську буде легше отримати ліміти на газ завдяки підвищенню тарифу, – тепловики

Керівництво комунального підприємства Івано-Франківськтеплокомуненерго сподівається, що збільшення тарифу на тепло та гарячу воду «Нафтогазу України» дозволить краще розраховуватись «Нафтогазу України», що у свою чергу сприятиме легшому отриманню лімітів на газ.

Про це сьогодні, 8 листопада, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу підприємства.

Як пояснюють фахівці «Івано-Франківськтеплокомуненерго», природний газ складає 70-80% у структурі тарифу. На сьогодні діє розщеплення коштів, які поступили на рахунки підприємства, як плата за тепло від споживачів. Близько 80-90% коштів автоматично переводяться до НАК «Нафтогазу України».

А з тих 10%, що залишається, підприємство має розрахуватися за електроенергію, виплатити заробітну плату працівникам підприємства, закупити матеріали, необхідні для забезпечення безперебійної роботи системи теплопостачання.

«При зростанні тарифу мешканці, звісно, будуть платити більше, більше буде платити держава в частині пільг та субсидій і ми легше будемо розраховуватися із НАК «Нафтогазом» і зможемо підняти рівень розрахунків. Це дозволить легше отримувати ліміти на газ і відповідно отримувати цей газ для того, щоб забезпечувати мешканців теплом», – йдеться у повідомленні підприємства.

Існуючий тариф був затверджений НКРЕКП у 2014 році. Він розрахований на підставі даних 2012 року і коригувався НКРЕКП два рази лише по складовій «природний газ» у 2015 і 2016 роках.

Як повідомляла IA ZIK, в Івано-Франківську тепловики мають намір підвищити тарифи на свої послуги. З цього приводу вже відбулися громадські слухання. Після них підприємство звертатиметься до НКРЕКП з заявою та доданими до неї документами щодо необхідності коригування тарифу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 15:57 :48