Новини » Політика 8 листопада, 2018, 22:40
Експерт поінформував, де в Україні найвигідніше працювати московській агентурі
ZIK
ZIK

Закон про незаконний перетин кордону лише частково зупинить російських агентів, адже більшість агентури окупанта перебуває в Україні на законних підставах.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив полковник запасу, експерт Українського інституту з прав людини Святослав Стеценко.

«Безумовно, не має бути незаконного перетину нашого кордону з боку громадян Московії, це не обговорюється. Для цього є правовий інструмент – це введення правового режиму воєнного стану. Не обов’язково на всіх територіях, хоча б на частині», – зазначив пан Стеценко.

Гість студії розповів, що більшість російських агентів перебуває на території України легально.

«Цей закон частково розв’язує проблему, але абсолютна більшість московської агентури перебуває на території України абсолютно на законних підставах, і це не лише дипломати. Тож Президент повинен реагувати в інший спосіб», – розповів експерт Українського інституту з прав людини.

Також він додав, що цей закон не забороняє перебувати на території України громадянам Росії. Але обмеження є, безумовно, корисними.

«У нас величезна кількість представництв московських компаній – фінансових, виробничих. І там працює персонал, часто абсолютно легально. Я впевнений, що чимала частина персоналу там – це агентура їхніх спецслужб. Цей закон не забороняє їм тут бути. Хоча таке обмеження є, безумовно, корисними», – коментує полковник запасу.

Нагадаємо, що Президент Петро Порошенко підписав законопроект про кримінальну відповідальність для громадян країни-агресора, які незаконно перетнуть державний кордон України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 11:44 :39