четвер, 8 листопада, 2018, 13:43 Львів
До кінця 2019 року військкомати реорганізують у центри комплектування і соціальної підтримки
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

До кінця 2019 року військові комісаріати по всій Україні перетворяться у Територіальні центри комплектування і соціальної підтримки.

Про це 8 листопада на брифінгу повідомив заступник військового комісара Львівського обласного військкомату Денис Сахацький.

«Наприкінці 2019 року планується завершення реорганізації військових комісаріатів у всій державі. Вони будуть мати назву територіальні центри комплектування та соціальної підтримки», – повідомив Сахацький.

З його слів, військові комісаріати стануть схожими на центри надання адміністративних послуг, які автоматизовані і де швидко і якісно надаватимуть послуги.

«Чесно кажучи, люди трохи шарахаються від назви військовий комісаріат. Трошки є негативний відтінок від самої назви. Це перше, що потребує зміни. Разом із назвою планується максимальна автоматизація усіх послуг. Центри працюватимуть у всі робочі дні, а не як зараз в один чи два прийомних дні на тиждень. Усе буде без довгої бюрократичної роботи», – додав Д.Сахацький.

Пілотний проект втілювався на базі Чернігівського обласного військового комісаріату, де показав позитивний результат щодо надання послуг, збільшилися показники призову на військову службу.

«Будуть кадрові зміни, реструктуризація, переведення всього обліку в електронну форму, збільшиться вільний доступ громадян у приміщеннях», – зауважив заступник військового комісара.

На роботу у центри, зокрема, запрошуватимуть учасників бойових дій, які за станом здоров’я не можуть продовжувати службу у військових частинах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 05:53 :47