четвер, 8 листопада, 2018, 10:35 Політика
Депутати провалили проект закону про сімейну медицину і пішли на перерву

Народні депутати відхилили проект Закону про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини і розійшлися на півгодинну перерву.

Сьогодні депутати під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, продовжили розгляд у першому читанні цього законопроекту, яким пропонується розвивати первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини – № 6634.

Як ідеться у пояснювальній записці, метою та завданням законопроекту є створення умов для розвитку та функціонування ефективної первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини, що дозволить забезпечити тривалий медичний нагляд та опіку в усі періоди життя людини, незалежно від характеру хвороби, стану органів і систем її організму.

Народний депутат, представник парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Оксана Корчинська зазначила, що Комітет підтримує проект закону у першому читанні. Вона зауважила, що законопроект допомагає урегулювати стосунки лікарів з місцевою владою, з комунальними закладами, є важливим для тих, хто звертається до сімейних лікарів, а це 90% населення.

У залі так і не знайшлося голосів за ухвалення законопроекту у першому читанні чи для скерування його на доопрацювання, тому документ відхилили.

Додамо, Оксана Корчинська не змогла виступити із трибуни, оскільки її заблокували парламентарі із вимогою оголосити перерву.

На вимогу фракцій «Батьківщини» та Радикальної партії голова ВРУ оголосив про півгодинну перерву у роботі Ради, до 10.50. 

Нагадаємо, учора у Верховній Раді не ухвалили жодного рішення – для цього забракло голосів.

Сьогодні ВРУ має розглянути законопроекти про розмитнення авто на «єврономерах».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 19:30 :36