Новини » Суспільство 8 листопада, 2018, 1:10
9 листопада війська України та країн НАТО проведуть навчання біля кордонів Росії

Військовий представник місії України при НАТО генерал Володимир Аскаров повідомив, що з 9 по 23 листопада українські військові, які залучені до масштабних військових навчань НАТО Trident Juncture-2018, почнуть відпрацювання вправ у другій командно-штабній фази навчань.

Про це повідомляє УНН.

За словами генерала, географічно українські військові будуть розташовані в трьох основних місцях: Рамштайн (Німеччина), Неаполь (Італія) і Ставангер (Норвегія).

Відзначається, що у Trident Juncture-2018 беруть участь близько 50 тисяч військовослужбовців. Також задіяно величезну кількість бойової техніки: 250 літаків та інших літальних апаратів, 65 кораблів і 10 тисяч автомобілів.

Навчання НАТО відпрацьовують статтю 5 Вашингтонського договору, яка визначає, що напад на будь-якого члена Альянсу є нападом на всі країни НАТО. Одним словом, це вчення з угрупуваннями багатонаціональних військ колективної оборони.

«Головне завдання – набуття взаємосумісності органами управління, з’єднаннями і військовими частинами збройних сил країн-членів НАТО. Бути присутнім на цих навчаннях з боку партнерів є суттєвим привілеєм, який зараз мають тільки п’ять країн: Україна, Грузія, Йорданія, Швеція і Фінляндія», – додав він.Нагадаємо, 25 жовтня військові навчання НАТО Trident Juncture стартували в Норвегії поблизу російського кордону.

За розмахом ці маневри стали найбільшими з часу завершення «холодної війни».

Читайте також: Путін обміняє Донбас на Азовське море, – американський журналіст

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 11:43 :27