середа, 7 листопада, 2018, 23:20 Політика
Юрій Гримчак про справу Гандзюк: Ми створили ситуацію, коли всі проти всіх
ZIK
ZIK

Зараз, на жаль, навколо справи Катерини Гандзюк відбуваються маніпуляції, Наприклад, люди виходять на вулицю, влаштовують мітинг і вимагають знайти вбивць активістки, хоча вбивці вже знайдені.

Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

«Довести замовне вбивство дуже тяжко, утім у випадку справи Катерини Гандзюк, наскільки мені відомо, є різні зачіпки, які дозволяють це зробити. Я є прибічним того, щоб жодна інформація не виходила за межі слідства. Адже сьогодні помічнику депутата Верховної Ради, який фігурує у справі про вбивство Гандзюк, підпалили будинок. І тут виникає питання до активістів, чи розуміють вони, до яких наслідків можуть призвести їхні дії?» – наголосив Юрій Гримчак.

Заступник міністра зауважив, що Катерина Гандзюк була різкою людиною і мала достатньо конфліктів з різними людьми, але водночас була чиновником досить високого місцевого рівня.

«Мені відомо, що за кілька днів до нападу Катерина Гандзюк сказала, що збирається підтримувати чинну владу на виборах і голосувати за Порошенка – про це навіть писав журналіст Олексій Братущак у своєму блозі.

І зараз, на жаль, навколо цієї справи відбуваються маніпуляції, коли, наприклад, люди виходять на вулицю, влаштовують мітинг і вимагають знайти вбивць активістки. Хоча насправді вбивці вже знайдені, утім ще суд має довести їхню провину. На мою думку, таку ситуацію створили активісти та журналісти, які опинилися у владі й забули, що вага слова стала значно більшою. Відтак, ми сьогодні створили ситуацію, коли всі проти всіх», – констатував Юрій Гримчак.

Як повідомлялося, у середу, 7 листопада, активісти підпалили домоволодіння, що належить помічнику одного з депутатів Верховної Ради Ігорю Павловському, який фігурує у справі про вбивство громадського діяча і працівниці Херсонської міськради Катерини Гандзюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 14:08 :48