Новини » Суспільство 7 листопада, 2018, 4:00
Вчені розповіли про небезпеку гормону естрогену, який міститься у коров’ячому молоці

Вчені з Люблянського університету в Словенії провели дослідження, щоб з’ясувати, наскільки безпечно коров’яче молоко, в якому міститься естроген – жіночий статевий гормон. Фахівці проаналізували ряд наукових робіт на цю тему і прийшли до висновку про те, що таке молоко не представляє собою небезпеки для здоров’я людини.

Про це повідомляє ukrhealth.

Автори нового дослідники простудіювали дані понад 12 проектів, які вивчали проблему безпеки молока, що містить естроген. Зокрема, це були експерименти на гризунах, а також спостереження за людьми, які вживали молоко.

У результаті вчені констатували: «Ні у щурів, які отримували молоко з естрогеном, ні у людей, які регулярно вживали таке молоко, не було виявлено ні збільшення частоти захворюваності на рак, ні порушень репродуктивної функції, ні інших негативних ефектів».

Фахівці відзначили, що естроген, присутній в коров’ячому молоці в дуже низькій концентрації. Щоб людський організм відчув на собі вплив даного напою, молоко повинно бути випито в нереально великій кількості, підкреслили вони.

До цього в пресі і в мережі не раз стверджувалося, що в тваринництві активно застосовуються гормональні препарати, в результаті чого в коров’ячому молоці підвищений рівень гормону естрогену, і це може згубно впливати на здоров’я людей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:30 :55