Новини » Події Читать эту новость на русском

У справі вбивства Гандзюк назвали ймовірного посередника

Активісти стверджують, що посередником був раніше судимий Ігор Павловський, що має прізвисько Собака.

У спільноті «Хто замовив Катю Гандзюк?» повідомили, хто був посередником у замаху на життя херсонської активістки. Ним, вважають активісти, був помічник народного депутата від БПП Ігор Павловський, – пише ua1.

За словами активістів, посередником між виконавцями злочину та замовником був раніше судимий Павловський, що має прізвисько Собака. В спільноті розповіли, що помічник нардепа від БПП був готовий назвати слідству ім’я замовника. Незважаючи на це слідчі вирішили його не заарештовувати.

Вони повідомляють, що Павловський раніше був помічником депутата від Партії регіонів Олексія Журавка, який зараз перебуває на окупованій території Донбасу.

«Павловський – офіційний помічник народного депутата від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука. Паламарачук – вічний «смотрящий» по темам МВС в Херсонській області», – стверджують активісти.

За інформацією активістів, Паламарчук в останню хвилину не потрапив до складу тимчасової слідчої комісії, яку планують створити в парламенті по вбивсту Гандзюк.

«НФ та БПП мають контроль над всім силовим блоком і тепер ще хочуть отримати контроль над парламентською комісією, що має контролювати роботу цих органів!» – підкреслюють активісти. 

Вони вимагають вивести з ТСК депутата від «Народного фронту», близького соратника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антона Геращенка й ввести у склад комісії Мустафу Найєма та інших депутатів, до яких у громадських активістів та правозахисників є довіра.

 

Loading...