середа, 7 листопада, 2018, 10:04 Київ
У Києві розпочалася безстрокова акція за доступне розмитнення авто
Фото: facebook.com/AESUkraine
Фото: facebook.com/AESUkraine

Організація «Авто-Євро-Сила» у Києві розпочала акцію за доступне розмитнення автомобілів. Активісти вимагають підтримати «народні правки до законопроектів 8487, 8488».

Про це повідомляється на сторінці організації у Facebook.


«Учора на Хрещатику ми провели попереджувальну акцію з метою інформування киян про сьогоднішню масову акцію під стінами Верховної Ради України, що спричинить певні незручності в пересуванні центральною частиною Києва. Розуміємо, що не до усіх потрапила ця інформація, тому передусім перепрошуємо за тимчасові незручності. Просимо зрозуміти – нас дістало, що влада вперто відмовляється чути людей!», – зазначається у повідомленні.

Учасники акції оприлюднили свої вимоги:

  1. Вимагаємо прийняти народні правки до законопроектів 8487, 8488, що передала «Авто-Євро-Сила» через депутата Наталію Веселову, а саме, прибрати коєфіцієнт віку у формулі розрахунку акцизу, що знизить його практично до незначного для автомобіля будь-якого віку, але формально полегшить прийняття змін до діючого закону, оскільки збережеться формальна наявність акцизу. Таким чином, нове повне доступне розмитнення складе (ПДВ+Мито+Військовий збір+Акциз) все разом близько 40% від вартості авто на постійній основі для кожного українця. Бюджет України отримає миттєво декілька мільярдів доларів надходжень до бюджету за рахунок розмитнення автомобілів, уже ввезених до України, а також декілька мільярдів доларів, від завезення вживаних автомобілів, звичайними українцями, що чекають на доступне розмитнення. Також буде вирішена проблема єврономерів, які перейдуть на українські номери.
  2. Вимагаємо, щоб Верховна Рада поставила на голосування та скасувала правки комітету податкової та митної політики від 6 а018, як дискримінаційні, корупційні та не народні, прийняття яких призведе до народного гніву та масштабних протестів по всій Україні в кожній області.
  3. Вимагаємо відкритого діалогу щодо прийняття народних правок з профільними міністерствами та депутатами, широкого професійного обговорення правок з громадою включно з обговоренням по областях України.
  4. У разі неприйняття вимог протестувальників щодо доступного розмитнення ніхто не гарантує не початок масових безтрокових акцій непокори в кожній області України.

«Також серед вимог громади автомобілістів буде підтримано протест перевізників та звичайних громадян проти підвищення цін на пальне (вимога прив’язати акциз до гривні) і припинення знищення доріг через бездіяльність голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка, та виявлених фактів корупції його підлеглих. Акція відбудеться за участю представників усіх областей України, в урядовому кварталі перед Верховною Радою починаючи з 6-ї ранку і безстроково», – зазначається у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 19:27 :05