Новини » Політика 7 листопада, 2018, 11:23
Сьогодні Рада збирається внести зміни до Закону «Про вищу освіту»
Верховна Рада України. Фото: rada.gov.ua
Верховна Рада України. Фото: rada.gov.ua

У середу Верховна Рада збирається розглянути урядовий законопроект «Про внесення змін до статті 44 Закону України «Про вищу освіту».

Про це йдеться в порядку денному, опублікованому на сайті парламенту, передає Укрінформ.

На початку засідання депутати мають намір ухвалили проект постанови 8141 «Про парламентські слухання на тему: «Шляхи подолання епідемії туберкульозу в Україні».

Після цього ВР планує перейти до питань ратифікації. У цьому блоці передбачено розгляд трьох урядових законопроектів: «Про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно» (№0199), «Про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна, вчиненої у Лондоні 10 лютого 1993 року» (№0193) і «Про ратифікацію Меморандуму між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Австрія про взаємний доступ на ринки праці членів сімей працівників дипломатичних представництв та консульських установ» (№0165).

Окрім того, перше читання в Раді має пройти депутатський проект закону №6634 «Про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини».

Народні депутати також збираються розглянути урядовий законопроект №5023 «Про внесення зміни до статті 44 Закону України «Про вищу освіту». Передбачається, що прийняття законопроекту дасть змогу дітям, позбавленим батьківського піклування, брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів із конкурсних предметів у вищому навчальному закладі в межах установлених квот прийому до українських вишів нарівні з дітьми-сиротами без проходження ЗНО.

Традиційно у середу депутати працюватимуть у сесійній залі лише протягом ранкового пленарного засідання, що триватиме до 14:00. На решту дня запланована робота парламентаріїв у комітетах, фракціях і групах.

У другій половині дня Голова Верховної Ради України Андрій Парубій візьме участь у Міжнародній конференції високого рівня «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед», що проводиться у рамках діяльності платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 17:35 :43