live
Новини » Політика 1056 Читать эту новость на русском

Політик пропонує розслідувати, що за «тютюновий король» фінансує кампанію Садового

ZIK

Я досить багато знаю про ситуацію у Львівському регіоні й прекрасно розумію, для чого Андрій Садовий йде в Президенти.

Про це заявив політичний діяч Дмитро Співак в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

«Передусім, потрібно розібратися, хто фінансує всіх політиків – це точно не бабусі з базару, і точно не партійні внески. Потрібно визнати, що всю політику в Україні сьогодні фінансують українські бізнесмени та олігархи», – наголосив Дмитро Співак.

Політик зауважив, що саме на телеканалі ZIK нещодавно почув інформацію про те, що всю передвиборчу кампанію та політичну діяльність Андрія Садового фінансує «тютюновий король» Львівщини.

«Саме на телеканалі ZIK приблизно тиждень тому я особисто чув, як місцева активістка розповідала про мера Львова та його оточення. Вона заявила, що такий собі «тютюновий король» фінансує всю політичну діяльність Андрія Садового. Я знаю, що на телеканалі проводиться багато журналістських розслідувань, тому я пропоную взяти і цю тему до уваги, щоб з’ясувати, хто ж насправді фінансує «наступного», тобто Андрія Садового.

Я досить багато знаю про ситуацію у Львівському регіоні й прекрасно розумію, для чого Садовий йде в Президенти. Але водночас впевнений, що ніяким «наступним» він не стане – це тільки політтехнологія», – вважає Дмитро Співак.

Як повідомлялося, раніше волонтер Олена Живко заявила, що «Самопоміч» фінансують із «тіньових тютюнових» коштів.

Loading...
Loading...
Loading...