Новини » Суспільство 7 листопада, 2018, 8:11
Навколо Почаївської лаври створюють штучний конфлікт, – депутати Тернопільської облради
Свято-Успенська Почаївська лавра. Фото: Дівєєв Сергій/УНІАН
Свято-Успенська Почаївська лавра. Фото: Дівєєв Сергій/УНІАН

Депутати Тернопільської обласної ради просять правоохоронців взяти Свято-Успенську лавру під охорону, бо навколо храму намагаються роздмухати штучний конфлікт.

Про це йдеться у зверненні сесії облради до Міністерства внутрішніх справ, яка відбулася напередодні, повідомляє прес-служба обласної ради.

«Окремі зацікавлені структури намагаються загострити протиріччя між віруючими православних конфесій, вдаються до штучного нагнітання релігійної ситуації та спекуляцій навколо юридичної приналежності Свято-Успенської Почаївської Лаври. Додаткового занепокоєння додало звернення намісника Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополита Володимира Мороза, який, посилаючись на погрози «розправою» над монахами, оприлюднив прохання до прихожан підготуватись до фізичного захисту святині», – йдеться у зверненні.

Депутати зазначили, що поширення серед громадян недостовірної інформації про плани силового захоплення культового об’єкту призводить до масової штучно створеної паніки, яка у перспективі може відобразитись у протиправній діяльності.

Тому депутати Тернопільської обласної ради закликали організувати цілодобову охорону Почаївської лари із залученням підрозділів Національної гвардії України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 00:25 :01