Новини » Львів 6 листопада, 2018, 12:39
У Дрогобицькій РДА обговорили будівництво і ремонт об’єктів соціальної сфери в Ролеві

Учора, 5 листопада, голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів зосередив свою увагу на ситуації з об’єктами соціальної сфери в Ролеві.

Очільник району зазначив, що те, що відбувається в питанні будівництва Ролівської школи і ремонту сільського Народного дому є абсолютно неприйнятним.

А. Шевкенич дав відповідні доручення відділу освіти, фінансовому управлінню та відділу економіки для забезпечення дофінансування та контролю за виконанням робіт, щоб будівництво школи, де за останній час зроблено дуже багато, знов не перетворилося в довгобуд.

Стосовно приміщення сільського Народного дому, голова райдержадміністрації рекомендував керівнику відділу культури провести зустріч з підрядниками і визначитися, що робити далі. Оскільки будівельні роботи проведені абсолютно безвідповідально, А.Шевкенич не виключає залучення до справи правоохоронних органів.

У коментарі IA ZIK депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний зауважив, що ремонт Народного дому у Ролеві, що здійснюється в межах обласної програми мікропроектів, триває вже третій рік, освоєно понад 600 тис. грн, але про завершення робіт тут ще не йдеться.

«Приблизно за таку суму коштів в с.Ріпчиці за два роки було розібрано приміщення старого Народного дому, збудовано і урочисто відкрито нове», – сказав народний обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 08:55 :42