Новини » Львів 281

Прямий авіарейс Львів-Рига запровадять наступного року

Із 1 квітня 2019 року буде запроваджено прямий авіарейс з Риги до Львова, а 2 квітня до Риги відправляться перші пасажири з львівського аеропорту.

Про це під час XVIII Міжнародного економічного форуму офіційно повідомила представник компанії airBaltic в Україні Марія Радченко.

За її словами, вже багато років авікомпанія співпрацює з Києвом та Одесою, нарешті можливість полетіти прямим рейсом до Риги матимуть і львів’яни.

Рейси здійснюватимуться чотири рази на тиждень. За словами Марії Радченко, компанія також виконує транзитні перельоти – через аеропорт Риги. Зокрема, 50% пасажирів airBaltic використовують прямі рейси, друга половина – транзитні.

Почесний консул Латвії у Львові Володимир Гарцула наголосив, що налагодження з квітня наступного року прямого авіасполучення Львів-Рига, безумовно, сприятиме інтенсифікації економічних та культурних контактів. «Ми повертаємось в Європу. І Латвія з чарівною столицею Ригою на цій дорозі – це стратегічний пункт. До того ж хотів би наголосити, що нині ми, по суті, відроджуємо те, про що представники старшого покоління львів’ян ще добре пам’ятають, коли можна було на вихідні просто і без зайвого клопоту злітати до Риги. При цьому латвійці завжди привітно ставились до українців», – зазначив Володимир Гарцула.

Також він подякував за співпрацю директору Львівського аеропорту ім. Данила Галицького Тетяні Романовській і Надзвичайному та Повноважному Послу Латвії в Україні Юрісу Пойкансу.

Довідка.

Компанія airBaltic існує з 1995 року. Авіакомпаніє поєднує Балтійський регіон з 70 пунктами в Європі, СНГ та Ближнім Сходом. Головним акціонером airBaltic є влада Латвії, їй належить 80,05% акцій, ще 20% у 2015 році викупив датський підприємець Ларс Туесен. Авіапарк airBaltic нараховує 36 літаків, з них13 Airbus A220-300, 11 Boeing 737 та 12 Bombardier Q400Next Gen.

 

Loading...
Loading...
Loading...