Новини » Політика 6 листопада, 2018, 22:07
Народний артист: Зараз є одна суцільна партія – «любителів України»
ZIK
ZIK

Представники партії «любителів України» тільки дуже люблять тут жити, люблять територію і тому не поспішають звідси їхати, на відміну від простих людей.

Таку думку висловив народний артист України Іван Гаврилюк в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK.

«Коли я ще був депутатом Верховної Ради, то мені один дуже високопоставлений чиновник, який був розвідником, повідомив інформацію, що дуже мене здивувала. Ми колись сперечалися з ним про наших патріотів, про людей, які були причетні до незалежності України, виборювали її та сиділи по тюрмах.

Він сказав, що, мовляв, не потрібно так сильно їх захищати і показав мені окремі копії документів щодо цих осіб. Коли я все це прочитав, зокрема хто, в який час, де був, яке мав прізвисько і тому подібне, то я перестав дивуватися будь-чому в цій країні. Це стосувалося осіб, які перебували на найвищих щаблях влади, а тому я дуже довго не міг в це повірити», – розповів Іван Гаврилюк.

Після цього, пояснює народний артист, він зробив для себе певний висновок, а саме, що історію України протягом багатьох століть можна описати одним словом – зрада.

«Єдина партія, до якої я належав, це «Наша Україна». Я називав цю політичну силу «партією любителів України». І зараз в країні так само є одна суцільна партія «любителів України». Але вони тільки дуже люблять тут жити, люблять територію і тому не поспішають звідси їхати, на відміну від простих людей», – зауважив Іван Гаврилюк.

Як повідомлялося, користувачі сервісу Google Maps перейменували Верховну Раду України у Верховну Зраду України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 06:13 :41