Новини » Регіони 6 листопада, 2018, 14:32
На Прикарпатті назвали переможців премії в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури

На Прикарпатті відбулося засідання обласної комісії з присудження премії імені патріарха Володимира Романюка та митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури.

Це найвища в області відзнака за вагомий внесок у розвиток літературного, образотворчого, народного мистецтва, архітектури і дизайну, яку щорічно присуджують ОДА та облрада. Про це сьогодні, 6 листопада, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу ОДА.

За підсумками голосування у номінації «Духовне друковане слово» переміг Ярослав Ткачівський за книги «Жертовний вогонь», «Навія», «Монахиня», збірки пісень і романсів «Предвічна суть», «Живімо для добра» та аудіокомпакт-диск «Пригадай собі волошки: пісні та романси на вірші Ярослава Ткачівського»; в номінації «Реставрація сакральних об’єктів» – парох архикатедрального і митрополичого собору Воскресіння Христового УКГЦ м. Івано-Франківська митрофорний протоієрей Юрій Новіцький за 20 реставрованих експонатів.

У номінації «Образотворче та народне сакральне мистецтво» перемогу здобув творчий колектив у складі Романа Кондратіва, Олександра Охапкіна, Володимира Сірка, Миколи Симчича, Валерія Малиновського за ексклюзивний вишиваний іконостас в різьбленому обрамленні народного гуцульського стилю у Соборі Погінської Богородиці ЧСВВ с. Погоня Тисменицького району, в номінації «Новостворені сакральні об’єкти» – авторський колектив архітекторів Ореста Коса, Світлани Кос, Сергія Кушнірюка, Олега Абрамкіна за спорудження храму «Преображення Господнього» УГКЦ у Івано-Франківську.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 23:50 :03