Новини » Регіони 6 листопада, 2018, 13:11
На Прикарпатті двом дітям-сиротам придбали житло

На Прикарпатті для двох дітей-сиріт придбали квартири. Ключі від власних помешкань отримали Микола Федорчук та Ганна Даниш. Вони перебували на соціальному квартирному обліку служби у справах дітей Надвірнянської райодержадміністрації, як діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи, з їх числа, які потребують придбання житла.

Про це сьогодні, 6 листопада, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу ОДА.

В однокімнатній квартирі, що знаходиться в Надвірній (в панельному будинку з комунальними вигодами, загальна площа квартири – 37, 5 кв м, житлова площа 18 кв м, вартість житла – 326 тис. грн) мешкатиме Микола Федорчук, 2001 року народження разом із своєю прийомною мамою.

У двокімнатній квартирі, що знаходиться в Івано-Франківську (в цегляному будинку з комунальними вигодами, загальна площа квартири – 40,8 кв м, житлова площа – 26,4 кв м, вартість житла – 326 тис. грн) проживатиме Ганна Даниш, 1999 року народження. Ганна зараз навчається в Івано-Франківському базовому медичному коледжі за спеціальністю «Сестринська справа» та проживала разом із прийомними батьками.

Службою у справах дітей районної державної адміністрації проведено роботу щодо пошуку житла для проживання, а Надвірнянською райдержадміністрацією за рахунок коштів субвенції з державного місцевому бюджету на придбання житла для дитини-сироти та особи, з їх числа було придбано квартири.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 18:36 :51