Новини » Регіони 6 листопада, 2018, 14:57
Мер Івано-Франківська прокоментував ситуацію щодо можливого підняття цін на проїзд

На офіційному сайті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа розмістили коментар щодо можливого підняття цін на проїзд у громадському транспорті, йдеться як про приватників так і про комунальне підприємство.

 Про це сьогодні, 6 листопада, повідомив власкор IA ZIK.

«Наші сусіди, зокрема, Тернопіль та Львів, зіткнулись з новою хвилею підняття тарифів на проїзд. Розуміємо, що десь подібні настрої зароджуються і серед франківських перевізників», – йдеться у повідомленні.

Міський голова Руслан Марцінків визнає, що цей діалог буде непростим, як завжди. І внаслідок компромісних рішень, в тому числі й збереження адекватної вартості, можуть зникнути деякі нерентабельні маршрути.

«Люди мають бути готовими до цього. Поступово місто закриватиме такі комунальним транспортом. Чекаємо на 24 нові автобуси, частина з яких, зокрема, їздитиме на 41-му маршруті, що приватник зараз обслуговувати не хоче», – зауважив міський голова.

За словами Руслана Марцінківа, нині відчувається величезна різниця в якості приватного і комунального транспорту на користь другого. А от вартість проїзду в комунальному значно менша. Цілком логічно, що потрібно її трохи піднімати. Бо квиток в тролейбусі за 2 грн – це справді одна з найменших цін в Україні. Виходить, що місто дотує КП «Електроавтотранс», а в умовах розвитку галузі комунального транспорту потрібне максимальне залучення коштів з різних джерел.

«Повторюсь ще раз: це єдиний правильний шлях – інвестиції в комунального перевізника. Ми уклали договір про купівлю 29 нових тролейбусів. Крім того, зараз готуємось оголошувати тендер на закупівлю бувших у вжитку тролейбусів», – підсумував Руслан Марцінків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 06:29 :03