Новини » Економіка 6 листопада, 2018, 13:18
Економіст: Найбільше від російських санкцій може постраждати Пінчук
ZIK
ZIK

Найбільше від російських економічних санкцій в грошовому еквіваленті може постраждати український підприємець Віктор Пінчук. Тому що його частка бізнесу, зокрема, продажу коліс, у Росії є значною.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK заявив Економіст Сергій Фурса.

«Насправді, вагомі економічні санкції Росія застосувала ще у 2013-2014 роках. Адже велику частку ВВП ми втратили саме через них, а не війну», – сказав Фурса.

Тому ті санкції, які зараз вводить Росія, вони болючі, але не критично. Бо в більшості випадків вони є декларативними.  Хоча в грошовому еквіваленті може постраждати саме український підприємець Віктор Пінчук.

«Частка бізнесу Пінчука в Росії з продажу коліс, все ж таки, була значна. Тому, якщо цей ринок зараз закривається, йому буде «боляче», – вважає економіст.

Хоча, за його словами, він не «загине», бо Росія вже не займає вагому позицію у його бізнесі, Тому санкції будуть болючі, але не критично.

«Цілком ймовірно, що був корупційний інтерес і Пінчук продаватиме і далі свої колеса у Росії, але через посередників. Тобто через фірму, яка, скажімо, зареєстрована на Віргінських островах», – наголосив Фурса.  

Нагадаємо, прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову уряду РФ про введення санкцій проти 322 українських громадян та 68 компаній.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 12:30 :23