Новини » Політика Читать эту новость на русском

Юлія Тимошенко: Кланова система веде війну проти громадських активістів

Юлія Тимошенко. Фото: Alexander Prokopenko

«Батьківщина» наполягає на створенні Тимчасової слідчої комісії для розслідування вбивства Катерини Гандзюк та нападів на активістів і вимагає поставити до порядку денного та ухвалити закон про ТСК (№1098).

Про це Юлія Тимошенко заявила під час Погоджувальної ради голів парламентських фракцій і комітетів, повідомляє офіційний сайт партії.

«Безмежно співчуваючи родині Катерині, ми маємо звернути увагу на те, що з початку 2018 року зафіксовано 54 замахи на життя та здоров’я громадських діячів. Це означає системну війну, яка ведеться в Україні проти активістів. У більшості – це молоді люди, які не хочуть миритися з клановою системою», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко зауважила, що створення ТСК – це пряма норма Конституції України. Вона звернулася до Голови парламенту Андрія Парубія з вимогою вирішити це питання і поставити законопроект про створення ТСК першочергово.

«Якщо вбивати наших дітей нахабно, цинічно за те, що вони борються з українською мафією, яка заполонила Україну, якщо не реагувати, це означатиме, що ми такі самі, як і ті, хто обливає їх кислотою, хто оголосив проти них війну», – сказала вона.

У разі, якщо законопроект про створення ТСК не буде винесено на розгляд, «Батьківщина» відмовляється голосувати за інші питання порядку денного.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила, що підвищивши тарифи, влада фактично обклала українців ще одним податком.Loading...