понеділок, 5 листопада, 2018, 9:39 Світ
В Японії планують створити підводний безпілотник для моніторингу островів, – ЗМІ

У Японії хочуть створити безпілотний підводний апарат, який зможе регулярно моніторити віддалені острови на кордонах територіальних вод і ексклюзивної економічної зони країни.

Про це повідомило агентство Kyodo з посиланням на урядові джерела, передає УНН.

Зазначається, що відповідне положення уряд хоче включити в оборонну політику країни на період з 2019 по 2024 рік. У ньому буде прописано, що Японія потребує створення власного безпілотника для операцій під водою, здатного виконувати різні завдання, у першу чергу спостереження і збір даних.

Згідно з попереднім планом, розміри апарату становитимуть близько 10 м в довжину. Перші випробування пройдуть не раніше 2021 року в спеціальному резервуарі у західній префектурі Ямагуті.

Міноборони Японії вважає, що розробка подібного безпілотника необхідна в умовах зростання активності Китаю, у тому числі в Східно-Китайському морі, де країни ведуть територіальну суперечку навколо островів Сенкаку (Дяоюйдао). Крім того, у японському уряді розвиток технологій безпілотного управління розглядають як один із заходів боротьби з нестачею кадрів в Силах самооборони.

Нагадаємо, у Японії «випарувався» острів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 05:46 :37