Новини » Події 5 листопада, 2018, 13:11
У Білорусі – через постачання санкційної продукції до РФ – затримали українця

У Республіці Білорусь затримали громадянина України, який організував бізнес з постачання до Росії забороненої для ввезення в країну продукції.

Як повідомили в Департаменті фінансових розслідувань Комітету держконтролю по Мінській області, українці і росіяни близько двох років займалися незаконними поставками санкційної продукції через територію Білорусі.

Керував нелегальним бізнесом 32-річний громадянин України; його затримано і заарештовано. Порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 233 (незаконна підприємницька діяльність) Кримінального кодексу Білорусі.

Зазначається, що підприємці в 2017-2018 роках закуповували в Польщі та Україні плодоовочеву продукцію та ввозили її на територію Білорусі для подальшої реалізації в Росії. При цьому використовувалися бухгалтерські документи чотирьох підконтрольних лжепідприємницьких структур і декількох підприємців.

На початку листопада білоруські правоохоронці затримали дві фури з яблуками і томатами (вилучено понад 40 т).

Під час обшуків вилучено первинні облікові документи, печатки та штампи, а також носії інформації, що свідчать про здійснення незаконної діяльності.

За даними фінансової міліції, незаконний дохід групи підприємців від поставки санкційної продукції в Росію становив близько $150 тисяч.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 04:03 :34