Новини » Політика Читать эту новость на русском

Тимошенко: «Батьківщина» вимагає від Верховної Ради скасування підвищення ціни на газ

Юлія Тимошенко. Фото: Alexander Prokopenko

Юлія Тимошенко вимагає від Верховної Ради негайно скасувати урядову постанову про збільшення на 23,5% вартості газу для населення та наполягає на запровадженні мораторію на подорожчання газу українського видобутку.

Про це лідер «Батьківщини» заявила на Погоджувальній раді голів парламентських фракцій та комітетів, повідомляє офіційний сайт партії.

«Ми наполягаємо, щоб після питання про створення ТСК щодо вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк одразу була проголосована постанова про негайне скасування ціни на газ і запровадження мораторію на підвищення ціни на газ українського видобутку», – зазначила Юлія Тимошенко.

Голова фракції наголосила, що справедлива ціна на газ українського видобутку з урахуванням усіх видатків та 30% рентабельності має становити 90 дол. США за тисячу кубометрів, замість 300 дол., встановлених владою.

Юлія Тимошенко закликала народних депутатів не бути байдужими до цієї проблеми, бо в людей не вистачає грошей на життя, адже тарифи забирають у них останнє: «Вони скоро будуть недоїдати через політику, яку проводить чинна влада!»

Також Тимошенко нагадала, що вже 131 місцева рада різних рівнів проголосувала проти підвищення ціни на газ та закликала владу країни «припинити геноцид української нації».

Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила, що підвищивши тарифи, влада фактично обклала українців ще одним податком.Loading...