Новини » Світ Читать эту новость на русском

Трамп публічно підтримав республіканця, якого підозрюють у зв'язках із Кремлем

Президент США Дональд Трамп виступив із публічною підтримкою конгресмена від республіканців Дани Рорабахера, який протягом останніх років продовжує висловлювати проросійську позицію в Конгресі та підозрюється у зв'язках з РФ.

Відповідний допис нинішній глава Білого дому розмістив на своїй офіційній сторінці в Twitter, повідомляє Укрінформ.

«Дана Рорабахер є великим конгресменом для свого округу, а також для населення Каліфорнії. Він багато працює і має повагу від усіх – він веде за собою! Демократи відчайдушно намагаються змістити Дану, витрачаючи величезні суми, щоб обрати супер ліберала, який слабкий у питаннях злочинності та поганий для наших військових і ветеранів!» – написав Трамп.

Основні голосування на проміжних виборах до Конгресу США відбудуться в вівторок. Американці обиратимуть конгресменів до Палати представників у повному обсязі, а також третину Сенату.

Нагадаємо, Дана Рорабахер відомий своїми виступами на підтримку тісної співпраці з нинішнім російським керівництвом, а також висловлюванням симпатій відносно позицій Кремля попри агресію РФ у Європі та втручання у внутрішні справи США. Конгресмен неодноразово заявляв, що особисто знайомий з Володимиром Путіним і навіть боровся з ним на руках. Втім ця історія не має інших підтверджень, крім слів Рорабахера.Loading...