Aнонси

усі анонси
Новини » Світ 377

Росія непрофесійно перехопила американський літак над Чорним морем, – ЗМІ

Російський винищувач Су-27 здійснив «небезпечно і непрофесійно» перехопив американський військовий літак у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем.

Про це повідомив у понеділок центральний американський телеканал CNN із посиланням одразу на три джерела в Пентагоні, передає Укрінформ.

«Розвідувальний літак ВМС США, який перебував у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем, був перехоплений російським винищувачем у понеділок у небезпечний та непрофесійний спосіб», – наводить телеканал слова представників Міноборони.

Як повідомили чиновники, під час зустрічі літаків у повітрі, яка тривала 25 хвилин, російський Су-27 пройшов у безпосередній близькості над американським літаком EP-3 на високій швидкості. Після цього екіпаж США повідомив про виникнення небезпечної турбулентності.

Водночас, росіяни не зупинилися на цьому і здійснили другий подібний маневр, включивши при цьому форсаж двигунів, які призвели до коливань американського літака у повітрі.

У Пентагоні наголосили, що такі дії російського винищувача поставили під загрозу американський екіпаж і сам літак. Інші деталі інциденту не повідомляються.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News