Новини » Регіони 5 листопада, 2018, 12:00
На Волині СБУ заборонила відділку поліції доступ до держтаємниці

У Луцьку СБУ відмовила відділенню поліції у наданні спеціального дозволу до державної таємниці у зв’язку із порушенням законодавства.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі УСБУ в області.

Працівники підрозділу охорони державної таємниці спецслужби встановили, що керівник Іваничівського відділення поліції Горохівського відділу поліції обласного управління Національної поліції систематично порушував порядок організації та забезпечення режиму секретності у ввіреному йому підрозділі та не вживав достатніх заходів щодо здійснення контролю та забезпечення стану охорони державної таємниці.

За результатами перевірки, проведеної працівниками спецслужби влітку цього року, був складений та скерований до суду протокол про адміністративне правопорушення.

Ковельський міськрайонний суд Волинської області визнав підполковника поліції винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого п. 6 ч. 1 ст. 212-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та наклав на нього штраф. Волинський апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.

У зв’язку з відсутністю умов, необхідних для провадження діяльності пов’язаної з державною таємницею у відділенні поліції, управління Служби безпеки України у Волинській області відмовило підрозділу у наданні спеціального дозволу на провадження діяльності пов’язаної з державною таємницею.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 12:42 :08